VÁCLAV PILAŘ

Běží devadesátá minuta zápasu a rozhodčí nastavuje dvě minuty když letí centr do Nizozemského vápna.Obránce Nizozemska hlavičkuje směrem na vlastní bránu a brankář to stěží vytahuje na tyč od které se to odráží k Václavu Pilařovi který rozhoduje o vítězství České Republiky v zápase s favorizovaným Nizozemskem.A to šel na hřiště až v 66.minutě kdy nahradil na hřišti sparťana Krejčího.Pilařův gól znamenal vítězství nad třetím týmem z MS 2014 v Brazílii a načal tak slibně kvalifikaci o Evropský šampionát který bude v roce 2016 hostit Francie.Radost z vítězství je o to víc cenější že další silný soupeř v naší skupině Turecko ostudně prohrálo s Islandem na jeho hřišti 3:0
Václav Pilař se po dvou sezónách vrátil do reprezentačního dresu v zápas ČR - USA.Jeho obnovená trvala 1.poločas.S číslem 6 na zádech byl tak svědkem jediného gólu zápasu po kterém Česko podlehlo USA 1:0.V zápase se dostal jen jednou k zakončení které nebylo moc nebezpečné.I tak byl mnohými experty po zápase zvolen jedním z nejlepších hráčů Českého nároďáku.
vp.JPG
Čtvrteční odpoledne patřilo fanouškům brankáře Matúše Kozáčika a záložníka Václava Pilaře. Ve Fanshopu v Doosan areně totiž proběhla autogramiáda viktoriánů a na podpis svých oblíbených hráčů čekalo přes tři sta fanoušků.
vp.JPG
Fotbalista Václav Pilař se díky nominaci Pavla Vrby vrátil do dresu České reprezentace a tím nastává otázka.Vrátí se ve formě kterou na plno prodává v Plzni?Nebo to bude totální propadák?Tak jako tak to bude velký návrat ať to bude proti USA nebo proti Nizozemsku.A my přejeme Václavovi ať se mu návrat vydaří a třeba vstřelil vítězný gól.
Už před zápasem se fotbalisté Plzně upozorňovali, že nebezpečí ze strany Slavie hrozí hlavně ze standardních situací. Přesto právě po rohu inkasovali Západočeši jediný gól a v 5. kole první ligy prohráli v Edenu 0:1. Přitom po většinu zápasu měli tlak, ale míč do branky nedostali.